Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Pokaż wyniki 1 do 5 z 5
    konto wyłączone - regulamin
    Zapisany
    Jan 2018

Domyślnie Najlepsza hodowla MT-Elyok

Po przerwie wróciłam na to forum.

Dla pamięci.
    Sprawę przeciwko forumowiczom, a także facebookowiczom MT toczę w Sądzie Karnym- większość postów na tym forum zostało skasowanych.
    Fajnie by było gdyby obłąkani ludzie posiadający MT - przyszli hodowcy i wszyscy, którzy im gratulują "za to" przestali istnieć!!!!

Aktualne informacje z mojej hodowli:
    Nadal mam na sprzedaż szczenięta(suczki), typowe MT, ale nieagresywne!!!-obecnie moje kryterium wyboru nabywców, ze względu na dobro moich psów jest zwiększone.

A tę informację zamieszczam dla wszystkich pseudo w Polsce. Ciekawe co teraz zrobią?)!!!

Dla wszystkich zainteresowanych zamieszczam wykaz wystaw, w których w najbliższym czasie będzie uczestniczył mój Elyok Cario! cdn.
    Wystawy Międzynarodowe
    10-11.02. Katowice
    2-4.03 Zielona Góra

A moje motto pozostanie niezmienne- bo wszystkim głupkom po jego przeczytaniu się poje...!!!

Zaangażowany Molosomaniak
    Zapisany
    Jan 2009

Domyślnie Odp: Najlepsza hodowla MT-Elyok

Cytat Napisane przez Lidia Mufi Zobacz post
    Po przerwie wróciłam na to forum.

Dla pamięci.
    Sprawę przeciwko forumowiczom, a także facebookowiczom MT toczę w Sądzie Karnym- większość postów na tym forum zostało skasowanych.
    Fajnie by było gdyby obłąkani ludzie posiadający MT - przyszli hodowcy i wszyscy, którzy im gratulują "za to" przestali istnieć!!!!

Aktualne informacje z mojej hodowli:
    Nadal mam na sprzedaż szczenięta(suczki), typowe MT, ale nieagresywne!!!-obecnie moje kryterium wyboru nabywców, ze względu na dobro moich psów jest zwiększone.

A tę informację zamieszczam dla wszystkich pseudo w Polsce. Ciekawe co teraz zrobią?)!!!

Dla wszystkich zainteresowanych zamieszczam wykaz wystaw, w których w najbliższym czasie będzie uczestniczył mój Elyok Cario! cdn.
    Wystawy Międzynarodowe
    10-11.02. Katowice
    2-4.03 Zielona Góra

A moje motto pozostanie niezmienne- bo wszystkim głupkom po jego przeczytaniu się poje...!!!
    Cześć 👋 witamy na molosach, świetny wątek 💪 zostawiam ocenke👍 i zapraszam na mój wątek,, Co tu słychać w BISURMANIE?,, ,
    może Ci się spodoba 😊
    Maciek 👋

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Zapisany
    Jan 2018

Cytat Napisane przez maciek19 Zobacz post
    Cześć  witamy na molosach, świetny wątek  zostawiam ocenke i zapraszam na mój wątek,, Co tu słychać w BISURMANIE?,, ,
    może Ci się spodoba 
    Maciek 

Zapisany
    Jan 2018

Już niedługo Elyok Cario zacznie, a na początku przyszłego roku skończy Interchampionat, a Elyok Bakara w tym roku skończy,jak schudnie , Championa Polski

Name:  car.jpg
Views: 101
Size:  68.0 KB

To ją odchudź, na co czekasz, aż stawy siądą? Jak ja się ciesze że moj Junak ma nareszcie w miarę normalnie, 66.7 kg Za to Diana ciągle 17.5, to mnie martwi.

Nadal beton do horyzontu, przecież to wybieg rekreacyjny a nie plac ćwiczeniowy kompanii reprezentacyjnej komunWP (znam z opowieści żeby nie było ale ponoć tak to wyglądało) Chyba ich nie musztrujesz? Nawet krzaka nie podleją swobodnie, co to w ogóle ma być? Brama nadal z ostrymi zakończeniami, naprawde to tak trudno odciąć te kłujki i dospawać coś normalnego ? Przecież jak taki się znudzi, zechce futro przewietrzyć to się na flakach się powiesi ! A przynajmniej zdrowo podrapie. Dziaciak z dworu od strony ulicy może włożyć łatwo rękę chyba, jak mu pies przywali w zabawie z barku to może łatwo złamać albo rozwalić staw i będzie afera! Dodaj siatkę jak już tak musisz!
    Do domu wejście jest? Pokój swój mają?

Tak ogólnie średnio, plus za brak kojców (ale to nie jest pewne).