Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki 61 do 73 z 73

Domyślnie Odp: Naklejki na samochodową szybę

Aga,rozumiem Cię. Przy wstawianiu zdjęć na forum w sumie powinnam to napisać,a pominęłam,że naklejka jest mniejsza. Większość naklejek jest w rozmiarach ok. 22-20cm x 10cm. tak podaje producent. Ja z automatu wstawiając zdjęcie z boerboelem po prostu nie napisałam. Bardzo Cię za to przepraszam.

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawdzałam,nie mam możliwości podmiany naklejki,bo to jest jedyny wzór naklejki z tą rasą.

Witam, wiem, ze sporo czasu minelo, ale mam takie pytanie... masz może jeszcze te naklejki? Konkretnie zalezy mi na naklejkach z Amstaffami... Dzięki za odpowiedz.

Cytat Napisane przez Golab_Stg Zobacz post
    Witam, wiem, ze sporo czasu minelo, ale mam takie pytanie... masz może jeszcze te naklejki? Konkretnie zalezy mi na naklejkach z Amstaffami... Dzięki za odpowiedz.
    Właściwie to pracuję nad naklejkami z OK ale jeśli ktoś chce mieć z innym psem to to można też przygotować. Lecz to musi być jakaś sensowna ilość. Koszt uruchomienia produkcji nowego wzoru tylko dla kilku naklejek będzie bardzo wysoki.

Cytat Napisane przez kaliko52 Zobacz post
    Właściwie to pracuję nad naklejkami z OK ale jeśli ktoś chce mieć z innym psem to to można też przygotować. Lecz to musi być jakaś sensowna ilość. Koszt uruchomienia produkcji nowego wzoru tylko dla kilku naklejek będzie bardzo wysoki.
    Nad naklejkami z "OK"? Co to jest, że tak zapytam? Czyli jak na razie nie ma możliwości kupna z Amstaffem?

Witam
    Będę składać zamówienie na naklejki. Czy ktoś przy okazji chcę sobie zamówić naklejkę? Przypominam,że zarobione pieniążki z naklejek przeznaczone będą na szczytny cel,bo na pomoc porzuconym kaukazom.

Dla bulwy powstały jakieś inne wzory czy tylko ten jeden jest?

Dla buldożków są dwa wzory :

1. 17cm/10cm.

2. 22cm/10cm.

Kochani,niedługo będę robić kolejne zamówienie na naklejki. Jeżeli jest ktoś chętny,to proszę śmiało pisać na pv. Zaznaczę,że dochód z naklejek przeznaczony będzie na fundację ,,Adopcje Kaukazów"

Kozackie są bym chciała kilka, ale bym miała całą szybę zaklejoną w każdym razie zdecyduję się na jedną jak tylko kupię samochód. Mam nadzieję, że to będzie cały czas aktualne? To nie jest tymczasowa sprzedaż?

Aha właśnie doczytałam, że musi być określona ilość zamówień na konkretną rasę, żeby produkcja wyszła (żeby była opłacalna). Więc ja jestem nastawiona na Cane Corso i jeśli będzie odpowiednia ilość że będzie można wyprodukować to mogę liczyć na jakieś info? Żebym się ewentualnie dołączyła jak będę mogła.

"Więc nie kop nigdy psa, gdy pies szczeniakiem jest,bo jeszcze będziesz zmykał, gdy urośnie pies."

Patrizia, masz pv.

Witam
    czy nakeljka z nowofundlandem i leonbergerem też się znajdzie?
    Cytat Napisane przez precelek Zobacz post
    Witam wszystkich.

Mam do zaoferowania fajne naklejki na samochodową szybę z wizerunkiem psa Waszej ukochanej rasy.Każdy z Was znajdzie coś dla siebie.
    Naklejki są przeważnie w rozmiarach 21cm/10cm. Niektóre nieznacznie różnią się rozmiarem. Cena jednej naklejki 50zł.
    Wybór naklejek w poszczególnych rasach jest spory,więc mogę niestety pozwolić sobie na wstawienie tylko kilku przykładowych zdjęć .
    Jeżeli ktoś z Was będzie zainteresowany naklejką z konkretną rasą,proszę pisać na wątku lub na PW,wstawię zdjęcie do pokazania.
    Dodam jeszcze skromnie,że pieniążki ze sprzedaży naklejek[ nie całość,bo większa część jest dla producenta] ,będzie przeznaczona na wspieranie psów w potrzebie. Pomagamy głównie psom w typie kaukaza [ja i kilka innych kaukazolubnych osób] ale zdarza się też,że wsparcie od nas dostają psy skrzywdzone przez los i głupotę człowieka,psy które daleko odbiegają od wzorca rasy OK albo w ogóle ich nie przypominają.
    Naklejki pochodzą od zagranicznego producenta i dlatego też napisy są angielskie.
    Także jeśli ktoś z Was wyraża chęć posiadania ładnej naklejki na samochodowej szybie i tym samym chce wesprzeć naszą działalność, zapraszam serdecznie do zakupu.

Przykładowe zdjęcia:

Cześć,

chciałbym 4 naklejki dot. Amstaffa. Czy jest szansa?

Pozdrawiam,
    hubert

Starszy Miłośnik Psów
    Zapisany
    Sep 2012

witam. czy jest jeszcze możliwość kupienia naklejki?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345