Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Domyślnie KING- pies w typie doga kanaryjskiego

King to samiec w typie doga kanaryjskiego. Ma ok 3 latek. Cóż więcej powiedzieć...nabyła go osoba od nas z osiedla po 3 latach okazało się ,że nie ma już miejsca dla Kinga w mieszkaniu...pies trafił do schroniska Nie wspomnę tez w jakich okolicznościach...bo świat jest mały
    Znam Kinga od szczeniaka to naprawdę cudowny pies do ludzi, przylepa. Niestety do innych psów przejawia agresję, ostatnio zaatakował też sukę Husky(choć i ta suka lekkiego charakteru nie ma).Kingo wychowywał się w domu z suką i kotami. Ale może lepiej i bezpieczniej by było gdyby jednak trafił do domu bez zwierząt?Acha jest zaborczy o właściciela!! Tzn. sam na sam wąchał moje suczki, spacerował z nimi, ale gdy tylko właściciel głaskał dziewczyny Kingo z zazdrości przejawiał zachowania agresywne. Na pewno potrzebuje doświadczonej i stanowczej ręki...ale nie takiej która umie tylko karcić!! Kingo pewnie zostanie wykastrowany w schronisku( do tej pory nie miał zabiegu).
    Cóż mogę więcej napisać. Żal mi ,że przez głupotę i nieodpowiedzialność ludzi ..znowu ucierpiał na tym pies. Niestety nie mam warunków, żeby zabrać go nawet na DT, nie mam nawet gdzie go umieścić....Tyle co ogłaszam molosika, gdziekolwiek się da...anuż?? A obawiam się, że schron wykończy go psychicznie....i będzie groziła mu eutanazja
    Jeżeli znacie entuzjastów molosów itp. Błagam dajcie im znać o Kingu!!!

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...11298618_n.jpg

Opis krakowskiego schroniska:
    Kingo (p38/01/12)
    To około 2 letni pies w typie Cane Corso. Jest duży i silny, ale do ludzi bardzo miły. Nie przepada za innymi psami. Całe życie mieszkał w mieszkaniu, spał na kanapie, a teraz "nagle" okazało się, że jest za silny dla swoich właścicieli, więc go po prostu oddali do Schroniska... Kingo źle znosi pobyt w Schronisku, nie chce jeść, chudnie, nie korzysta z budy... Mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto mu pomoże i adoptuje go zanim chłopak podupadnie na zdrowiu.

Proszę udostępniajcie go na FB, wysyłajcie maile do znajomych...cokolwiek...

Domyślnie Odp: KING- pies w typie doga kanaryjskiego

Można poprawić link, bo nie działa.

Zasady Postowania