Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Strona 169 z 171 PierwszyPierwszy ... 68118138158164167168169170171 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 521 do 2 535 z 2565

Domyślnie Odp: B jak BASIL ♥ A jak ALFIE

Dziekujemy za odwiedziny kochane Dziewczyny

Domyślnie Odp: B jak BASIL  A jak ALFIE

Na szybko wrzucam zdjecia chlopakow.
    Bazio król
    Dołączony załącznik Dołączony załącznik  

Alfik dokarmia ze mna ptaszki zima

Cytat Napisane przez suezookey Zobacz post
    Na szybko wrzucam zdjecia chlopakow.
    Bazio król

Nic dodać, nic ująć, prawdziwy Król i łamacz serc
    A w dodatku odpowiednia osobistość na odpowiednim miejscu!

Alfik dokarmia ze mna ptaszki zima

Jaki słodki mały pomocnik

Proszę o wygłaskanie w moim imieniu tych dwóch pręgowanych ciasteczek

Domyślnie Odp: B jak BASIL

Chlopaki wymizanie i wycalowane
    Kolejna mala porcja zdjec.

Chlopaki w zimowej wersji:

Alfiątkowi bardzo do mordki w zimowym krajobrazie

Jestem pewna, że niejednej osoby oglądającej najnowsze fotki skradł Baziutek (bo moje już dawno), no prześliczny posążek, co tu dużo mówić

Ilona, jak Twoje chłopaki znoszą niższe temperatury? bo widzę, że młodsza pociecha śmiało bez ubranka na śniegu pomyka

Buziaki dla Bazylka i Alfika!

Cytat Napisane przez Sorpresa Zobacz post
    Alfiątkowi bardzo do mordki w zimowym krajobrazie

Jestem pewna, że niejednej osoby oglądającej najnowsze fotki skradł Baziutek (bo moje już dawno), no prześliczny posążek, co tu dużo mówić

Ilona, jak Twoje chłopaki znoszą niższe temperatury? bo widzę, że młodsza pociecha śmiało bez ubranka na śniegu pomyka

Buziaki dla Bazylka i Alfika!
    Hej Iza. Chlopaki to transformersy Alfie w ubranku nie pochodzi. Zaraz po nalozeniu kurtki stoi jak wryty - widac, ze niekomfortowo sie czuje. Bazyl przy deszczu czeka na kurtke - inaczej moze byc problem z wyjsciem z domu. Natomiast przy minusowych temperaturach nie jest tak zle i zazwyczaj obedzie sie bez wdzianka.

Sciskamy Was mocno

Zaangażowany Forumowicz
    Zapisany
    Jun 2007

Ja mam też bez podszerstkowe psy - pinczery średnie i mroz na sucho znoszą całkiem dobrze ale jak pada to najchętniej nie wyszłyby z domu więc chętnie dają sobie zakladac płaszczyki.

Hej Iza. Chlopaki to transformersy Alfie w ubranku nie pochodzi. Zaraz po nalozeniu kurtki stoi jak wryty - widac, ze niekomfortowo sie czuje. Bazyl przy deszczu czeka na kurtke - inaczej moze byc problem z wyjsciem z domu. Natomiast przy minusowych temperaturach nie jest tak zle i zazwyczaj obedzie sie bez wdzianka.

Sciskamy Was mocno
    Czyli każdy z panów ma swoje zdanie na temat zakładania wdzianek przy niesprzyjającej spacerom aurze.
    U nas z kolei, gdyby były minusowe temperatury, bez ubranka by się nie obyło, zakładamy już przy kilku - w zależności jaka jest odczuwalna.

Pozdrawiamy świątecznie całe Wasze stadko!

Cytat Napisane przez dwbem Zobacz post
    Ja mam też bez podszerstkowe psy - pinczery średnie i mroz na sucho znoszą całkiem dobrze ale jak pada to najchętniej nie wyszłyby z domu więc chętnie dają sobie zakladac płaszczyki.
    No to widze podejscie maja zupelnie takie jak moj Bazyl Prawidlowo! Pozdrawiam

Cytat Napisane przez Sorpresa Zobacz post
    Czyli każdy z panów ma swoje zdanie na temat zakładania wdzianek przy niesprzyjającej spacerom aurze.
    U nas z kolei, gdyby były minusowe temperatury, bez ubranka by się nie obyło, zakładamy już przy kilku - w zależności jaka jest odczuwalna.

Pozdrawiamy świątecznie całe Wasze stadko!
    Jasne. Kazdy pies jest inny - widze to po swoich i trzeba do ich potrzeb podchodzic bardzo indywidualnie.

Pozdrawiamy cieplo

Magicznych Swiat w towarzystwie cudownych plaskomordek zyczymy MY

Baziutku i Alfiku, serdecznie dziękujemy za świąteczne życzenia okraszone nastrojową kartką!

U nas caly czas klimat świateczny, senny i lekko chorobowy.
    Tzn. chlopaki na szczescie zdrowe tylko mnie jakies przeziebienie dopadlo, ale nie narzekam bo moge przynajmniej wygrzac sie w domu miedzy cieplutkimi dupeczkami moich mapetow

Pozdrawiamy Cie Iza i wszystkich odwiedzajacych. Zyczymy Wam samych cudownosci w Nowym Roku!