Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 48
    Doświadczony Molosomaniak ginger_gg's Avatar
    Zapisany
    Feb 2009

Exclamation Cane Corso w potrzebie

Dziś odebrałam kolejny telefon z prośbą o przygarnięcie wychudzonego psa rasy Cane Corso. Niestety o ile miejsce by się znalazło to nie mogę wziąć psa nie mając żadnych gwarancji, że podołam finansowo w leczeniu i karmieniu.
    Nie ma żadnej fundacji, która zajmowałby się psami rasy, którą uwielbiamy.
    Fundacja AdopcjeCC nigdy nie istniała, nie istnieje i raczej już istnieć nie będzie. Wiem, ze wiele z Was wpłacało pieniążki, na konto tej fundacji, ale musicie być świadomi że wpłacaliście na konto osoby prywatnej. To samo tyczy się ubiegłorocznego 1%. Co prawda 1% wpływał na konto legalnie działającej fundacji, ale później zostały przekazane osobie prywatnej, która nigdy, przynajmniej tu na forum, się nie rozliczyła. Z resztą nigdy nie widziałam żadnych rozliczeń.
    To, że fundacja nie istnieje to nie znaczy że nie ma psów które potrzebują naszej pomocy, dlatego aby móc ratować CC muszę Was prosić o pomoc, bo sama nic nie zdziałam.
    Jak pomóc sprawa jest prosta, bardzo Was proszę o co miesięczne deklaracje wpłat na przykład po 20 zł. Im nas więcej tym więcej jeteśmy w stanie uzbierać i co za tym idzie pomóc większej ilości psów. Myślę, że kwota 20 zł nie obciąży Waszego domowego budżetu na tyle aby nie móc dokonywać comiesięcznych wpłat. Z resztą jak nie dacie rady 20 to wpłaćcie 10 zł, a to zawsze już będzie coś.
    Poprosiłam fundację Zwierzaki w Potrzebie i użyczenie subkonta aby legalnie zbierać pieniądze i przeznaczać je tylko dla CC. Fundacja ta działa legalnie i każdy ma możliwość wglądu na co jego wpłaty zostały przeznaczone.
    Dlatego bardzo Was proszę o deklaracje co miesięcznych wpłat
    Fundacja "Zwierzaki w potrzebie" ul. Legionów 55/1 05-200 Wołomin numer konta 72144013870000000012586345 Nordea Bank koniecznie w tytule musicie podać mój nick ginger_gg
    Gośka z Candy i Devilem

Domyślnie Odp: Cane Corso w potrzebie

Cytat Napisane przez ginger_gg Zobacz post
    Dziś odebrałam kolejny telefon z prośbą o przygarnięcie wychudzonego psa rasy Cane Corso. Niestety o ile miejsce by się znalazło to nie mogę wziąć psa nie mając żadnych gwarancji, że podołam finansowo w leczeniu i karmieniu.
    Nie ma żadnej fundacji, która zajmowałby się psami rasy, którą uwielbiamy.
    Fundacja AdopcjeCC nigdy nie istniała, nie istnieje i raczej już istnieć nie będzie. Wiem, ze wiele z Was wpłacało pieniążki, na konto tej fundacji, ale musicie być świadomi że wpłacaliście na konto osoby prywatnej. To samo tyczy się ubiegłorocznego 1%. Co prawda 1% wpływał na konto legalnie działającej fundacji, ale później zostały przekazane osobie prywatnej, która nigdy, przynajmniej tu na forum, się nie rozliczyła. Z resztą nigdy nie widziałam żadnych rozliczeń.
    To, że fundacja nie istnieje to nie znaczy że nie ma psów które potrzebują naszej pomocy, dlatego aby móc ratować CC muszę Was prosić o pomoc, bo sama nic nie zdziałam.
    Jak pomóc sprawa jest prosta, bardzo Was proszę o co miesięczne deklaracje wpłat na przykład po 20 zł. Im nas więcej tym więcej jeteśmy w stanie uzbierać i co za tym idzie pomóc większej ilości psów. Myślę, że kwota 20 zł nie obciąży Waszego domowego budżetu na tyle aby nie móc dokonywać comiesięcznych wpłat. Z resztą jak nie dacie rady 20 to wpłaćcie 10 zł, a to zawsze już będzie coś.
    Poprosiłam fundację Zwierzaki w Potrzebie i użyczenie subkonta aby legalnie zbierać pieniądze i przeznaczać je tylko dla CC. Fundacja ta działa legalnie i każdy ma możliwość wglądu na co jego wpłaty zostały przeznaczone.
    Dlatego bardzo Was proszę o deklaracje co miesięcznych wpłat
    Fundacja "Zwierzaki w potrzebie" ul. Legionów 55/1 05-200 Wołomin numer konta 72144013870000000012586345 Nordea Bank koniecznie w tytule musicie podać mój nick ginger_gg
    Gocha pomysł bardzo mi się podoba.
    Z mojej strony możesz liczyć na wpłaty co miesiąc.Oby było nas więcej,za to trzymam kciuki.

Pozdrawiamy Dorota,Blade i Hira

Uploaded with ImageShack.us

Snoocker na zawsze w naszych sercach

Gosia,ja tez bede wplacala pieniazki...i mam nadzieje,ze uzbiera sie nas liczna grupa...
    Pozdrawionka dla Wszystkich- Asia z Corsiem

IN DUBIO PRO REO!

Super Gold Molosomaniak Cinnamonki's Avatar
    Zapisany
    Jul 2008

Gosiu, dzięki za cynk na FB
    My od siebie deklarujemy co miesiąc 20 zł, na razie tyle, może uda się więcej

Super Gold Molosomaniak Jamajowa's Avatar
    Zapisany
    Sep 2009

i ja się dorzucę co miesiąc

Doświadczony Molosomaniak fair1's Avatar
    Zapisany
    Nov 2010

Gosia tak jak rozmawiałyśmy ja też co miesiąc będę wpłacać
    Pozdrawiamy Iza z Kratosem i Borgią

Gosia na nas możesz liczyć

"Można żyć bez psa, ale nie warto..." Heinz Ruhmann.
    Pozdrawiam -Ewa

Doświadczony Molosomaniak K&B's Avatar
    Zapisany
    Oct 2010

I my się dorzucimy i agitujemy najbliższych.

Domyślnie Re: Cane Corso w potrzebie

Też coś dorzucę
    Dora z Italką i HARLEY

Mega Gold Molosomaniak reńka's Avatar
    Zapisany
    Feb 2009

ja też będą wpłacać co miesiąc
    Reńka & Tyson

Gosiu- dzięki temu linkowi po kilku miesiącach zajrzałam tu
    Tak jak już napisałam Ci na FB : po pierwsze 1% z 2011 roku pójdzie na Corsiaki tak jak 2010, po drugie możesz liczyć ode mnie na przelew, ale raczej wpłacę na ileś miesięcy do przodu, bo nie mogę obiecać , że co miesiąc będę o tym pamiętać. Myślę , że to nie jest problem

MARGOT CON AMORE Volturi: HD-A/A, ED-0/0, OCD-0/0
    MODIGLIANI CON AMORE Volturi :HD-B (A/B), ED-0/0, OCD-0/0
    Majoshaza Reme DIVA (YOKO): HD-A/A, ED-0/0, OCD-0/0
    TYTANO LA DOLCE VITA Volturi: HD-A/A, ED-0/0, 0CD-0/0

Zaangażowany Molosomaniak Wilcza's Avatar
    Zapisany
    Nov 2011

oł siet..., adopcje cc to lipa?? ://////

Na mnie będzie można liczyć, tylko dajcie mi trochę czasu, muszę zachipować i wysterylizować moją adoptuskę, także finansowo nie będzie u mnie kolorowo. Ale jak tylko stanę na nogi...
    Wszystko czym jesteś jest wynikiem tego o czym myślisz.

Pola
    www.zoopsychologpolawojtas.blogspot.com
    www.domytymczasowe.org

My się również postaramy dorzucić.

Doświadczony Molosomaniak ginger_gg's Avatar
    Zapisany
    Feb 2009

Bardzo dziękuję wszystkim za deklaracje, tym którzy się tu wpisali ale też tym, którzy wysłali mi prywatne wiadomości z deklaracjami. Super, że tak wiele ludzi chce pomagać tym bidulkom.
    Jeszcze raz wielkie dzięki!!!!
    Gośka z Candy i Devilem

Słuchajcie, kiedyś i na podforum CC były parę razy bazarki na potrzebujące psy, obecnie świetnie prosperują bazarki na podforum CAO, można zajrzeć i zobaczyć. Może i u nas odświeżymy bazarki? W ten sposób może udałoby się jakoś te wpłaty rozkręcić lepiej i uatrakcyjnić że tak ujmę brzydko... przecież wielu z nas znalazłoby coś, co może komuś innemu się przydać, rzecz albo usługę, którą dobroczynnie może jakby oddać na bazarek do licytacji... pomyślmy o tym...
    Toro

Rodowód: http://www.canecorsopedigree.com/mod...hp?pedid=17708

Lawa

Rodowód: http://www.canecorsopedigree.com/mod...g.php?id=49044

"Mars dla Marsjan, Ziemia dla Ziemian, Księżyc dla Księży!"

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania