Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Domyślnie Sklepy internetowe

Witam czy moze ktos mi polecic sprawdzony sklepik internetowy z posciela.Ja zamowilam w sklepie internetowym "TEKSTYLIA ABC24.PL"To bylo w zeszlym roku pieniadze przelalam na ich konto.Rozmawiajac z wlascicielka caly czas krecila ze dawno zostala paczka wyslana a inna raza ze dopiero bedzie pakowana,pracownicy tez nic nie wiedzieli o takim zamowieniu.Paczka nie przyszla do dzisiaj.Zalezy mi na sprawdonym sklepie inter. z posciela i innymi akcesoriami.Jezeli juz ktos robil takie zamowienie i firma jest rzetelna prosila bym o namiary.Z gory dziekuje!
    ps:chodzi o przesylki zagraniczne
    Ostatnio edytowane przez Bella : 10-02-12 o 16:36

W swiecie chamstwa,klamstwa,uludy,plastiku,interesownosci,debilizmu i bezmyslnosci,ciagle wierze ze pozostane soba...ze sie nie stocze

Domyślnie Odp: Sklepy internetowe

Sam prowadze sklep internetowy,więc wiem jak trudno jest zdobyć zaufanie klientów. Jednak to co moge polecić na początek,to czytanie opinii- im więcej pozytywnych,tym oczywiscie lepiej. A sklepów z samą pościelą masz bardzo dużo.
    www.kar-ma.pl - markowe karmy dla psów i kotów.

Wiele razy przejechałam się już na sklepach internetowych, ale też równie często byłam bardzo zadowolona . Ostatnio kupowałam monety polskie na allegro i aż w szoku byłam w jak dobrym były stanie!
    Jeśli chodzi o pościel sprawdź tutaj: taniaposciel.pl, a jak nie to allegro. Tam bardzo często są sklepy które osobnej strony internetowej nie mają, a produkty sa na prawdę dobre

Dlaczego autorka wątku nie zgłosiła sprawy na policję? To powinno być ścigane!

Powinno się kupować w markowych sklepach typu chociażby militaria.pl gdzie dodatkowo dostaniemy różne kody rabatowe, zniżkowe itd.

Ja pościel zamawiam zawsze przez allegro. A dlatego, że wybór tam jest wprost niesamowity i łatwo znaleźć coś odpowiedniego dla siebie
    Są tam fajne pościele z wełny. Idealne na zimowe noce.

Zasady Postowania