Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 25678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 91 do 105 z 113

Domyślnie Odp: Elza z afrykańskiego buszu

pierwsze chwile na łódce trochę stresowały

by szybko się przyzwyczaić do halsówki

by pod koniec rejsu mieć w nosie nawet największe przechyły ewentualnie przechodząc tylko na tą stronę z której nie spadała na dół

swoje obowiązki załoganta spełniała wzorowo i przez cały rejs ani razu nie zamknąłem łodki jak wyruszaliśmy na piwko pilnowała jachtu wzorowo

i na koniec dwie moje panie w Kietlicach jak widać obie piękne
    [/QUOTE]
    Wow - teraz dopiero zobaczyłam . Nasze gamonie tez z nami pływaja i tez stacjonujemy w Kietlicach - czy to możliwe , że w 2011 roku spotkaliśmy tam Twoja siostrę z dziećmi . Bo z rozmowy wynikało , że tak . Swoją droga szacun za pływanie z dzieciakami ( z psami jest chyba łatwiej )
    Harley podczas swojej pierwszej wyprawy w 2011 pierwszego dnia nieco sie stresował , nawet zaliczył kąpiel w Gizycku przy wsiadaniu na łódkę w zeszłym roku zachowywał się jak stary wilk morski
    Dora z Italką i HARLEY

Z tego co pamiętam, to Elza była aspołeczna, rozbestwiona i porzucona. Brawo za determinację i odpowiedzialność.

Doświadczony Molosomaniak popek's Avatar
    Zapisany
    Jan 2003

Wow - teraz dopiero zobaczyłam . Nasze gamonie tez z nami pływaja i tez stacjonujemy w Kietlicach - czy to możliwe , że w 2011 roku spotkaliśmy tam Twoja siostrę z dziećmi . Bo z rozmowy wynikało , że tak . Swoją droga szacun za pływanie z dzieciakami ( z psami jest chyba łatwiej )
    Harley podczas swojej pierwszej wyprawy w 2011 pierwszego dnia nieco sie stresował , nawet zaliczył kąpiel w Gizycku przy wsiadaniu na łódkę w zeszłym roku zachowywał się jak stary wilk morski [/QUOTE]
    Tak spotkaliscie moja siostrę opowiadała mi o spotkaniu ale zapomniala nicka ja t też w takim składzie osobowym bym nie pływał
    pozdrawiam tomek z bonusem za TM Elzą i Azle
    ====================
    cane corso !!!

Thumbs up Odp: Elza z afrykańskiego buszu

Witam, byłam dzisiaj w parku, widziałam Twój trening z Elza. Ogromny podziw i szacunek widać, że wiele pracy włożyłeś w taki efekt

Pozdrawiam Karola

Zapisany
    Jan 2003

Elo widzialem małe corsiątko trzeba było chwile zaczekać bo jak mi pies spada to staram się ją podbić w emocjach na maksa i do bagażnika jak schowałem elkę to już was nie było
    Ps dzięki za uznanie mi też się podoba praca mojego gamonia
    ====================
    cane corso !!!

Ooo widzisz a ja myślałam, że idziecie biegać bo mowa o tym z trenerem była a że nie chciałam przeszkadzać to poszłam, najwyżej podejde jeszcze raz w następny wtorek żeby porozmawiać

Super Molosomaniak MoPiWaBu's Avatar
    Zapisany
    Jul 2012
    Blogi
    1

fajna suczka

Zapisany
    Jan 2003

Wrócili z wakacji to se wstawie jakieś zdjątko a co
    Elza i jej zaduma

tak se mieszkała i chyba podobało się jej lepiej niż w domu

czasami sypiała mniej wygodnie

szukając wiatru

podziękowanie za rejs

a było w miarę ładnie
    ====================
    cane corso !!!

Ale dziewucha szczęściem tryskapodziwiam Waszą parę od dawnasuper!!!!

Cytat Napisane przez popek Zobacz post
    Bo malutko jeszcze umiemy a na dodatek dowiedzieliśmy się że wszystko robimy niedokładnie np krzywo warujemy za daleko chodzimy przy nodze itp
    Haha ja właśnie jestem na tym etapie sxkolenia

Cytat Napisane przez popek Zobacz post
    podziękowanie za rejs

Matko!..kiedy moje mi tak delikatnie podziękują? Na razie owszem,dziękują ale tak,że się muszę z 10 minut zbierać potem...

Super wakacje. Troszkę zazdroszczę
    Owca i psy

co tam u Elzy słychać?

Zapisany
    Jan 2003

My żyjemy jakoś
    zamkneliśmy niedawno sezon sportowy z super wynikami jak dla mnie ,
    zaliczyliśmy jeden nieudany występ(obi 1) i zakończyliśmy gryzienie (emerytura z obrony) zaliczeniem IPO 1
    teraz koncentrujemy się na posłuszeństwie i śladach i przygotowywujemy się do otwarcia nowego sezonu sportowego start już 4 stycznia Plany na przyszły rok to dwa starty obi 1 dwa w obi 2 i jeden w zawodach śladowych
    a to nasze chodzenie przy nodze http://youtu.be/fwEVd7LUo1U
    a i jeszcze po za wspólnymi treningami z SAJO czasem edukujemy się również u innych aby wszystko sięładnie spieło w całość
    ====================
    cane corso !!!

Doświadczony Molosomaniak sąsiad's Avatar
    Zapisany
    Apr 2013

Jestem pod wielkim wrażeniem, dziewczyna swietnie przyklejona! Gratuluje takiego poziomu.

Pozdrowienia

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów oraz treści mojego autorstwa w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
    Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

Mogłyby i moje nabrać wreszcie takiej dokładności Gratki
    Owca i psy

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 25678 OstatniOstatni

Zasady Postowania