Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Pokaż wyniki 1 do 1 z 1
 1. #1

  Domyślnie POMOC dla Potrzebujących!!

  Przepraszam, że zakładam nowy temet, ale jest ktoś kto pilnie potrzebuje waszej pomocy, a ja wierze że są ludzie którzy okażą nam troche serca i ofiarują swoją pomoc!!!!!! oto cała historia, smutna, ale prawdziwa!


  http://www.renata.webds.pl/


  Witam na mojej stronie !!!


  Mam na imię Renata i choruję na mukowiscydozę. Jestem 34-latką żoną i matką dwójki wspaniałych dzieci Angeli i Patryka. I na tym moje szczęście się kończy.
  Jak wspomniałam na wstępie choruję na mukowiscydozę i życie moje powoli zbliża się ku końcowi. Jedyną szansą dla mnie jest przeszczep płuc ale jego koszt to ok. 120 tys. euro. Nie posiadam takich pieniędzy a tak bardzo chciałabym jeszcze żyć i cieszyć się dziećmi, pomagać im nie tylko psychicznie ale i fizycznie, niestety w chwili obecnej jest to niemożliwe gdyż choroba u mnie dokonała duże spustoszenie w organizmie. Płuca są już niewydolne oddechowo nie mogę już sama oddychać ciągle jestem podłączona do tlenu a bywają chwile, że i on nie pomaga. Bardzo często muszę opuszczać swoją rodzinę aby jechać do kliniki w Warszawie, a jest to duża odległość bo aż 180 km w jedną stronę. I choć choroba odbiera mi powoli wszystko nie odbierze mi marzeń, w których widzę jak ja z mężem i dziećmi spacerujemy po łące a mnie tak łatwo się oddycha i ta radość w oczach dzieci, uśmiech na ich twarzach a wkoło latają motyle. Bardzo proszę ludzi dobrej woli p wpłatę pieniążków na moje subkonto i subkonto 1%.

  Wszystkim którzy weszli na moją stronę lub zechcą pomóc z góry bardzo dziękuję.


  Podziękowania

  Pragnę podziękować wszystkim życzliwym ludziom, którzy okazali mi wielkie serce i wspierają mnie w ciężkich chwilach po dziś dzień, Serdecznie dziękuje za wpłaty darowizn oraz przekazanie 1% podatku na pomoc w walce z chorobą.
  Dziekuję z całego serca "Web Design Studio" za pomoc w stworzeniu strony a także PTWM za wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego oraz fundacji MATIO.

  PIT, jak rozliczyć 1% podatku

  Aby przekazać 1% podatku nie trzeba tak jak w latach ubiegłych samemu wpłacać pieniążków na subkonto dziecka. Urząd skarbowy przekaże je za nas, wystarczy w zeznaniu podatkowym podać nazwę Towarzystwa
  Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą
  w Rabce-Zdroju
  oraz numer KRS 0000064892
  Koniecznie w rubryce "Informacje uzupełniające" należy wpisać "Renata Banasik"


  MOŻNA TAKŻE DOKONAĆ WPŁATY NA MOJE SUBKONTO
  Aby dokonać wpłaty na subkonto,
  proszę wpłacić środki na konto w banku:

  PKO BP SA O/Rabka

  na rachunek:

  49 1020 3466 0000 9302 0002 3473

  z dopiskiem Renata Banasik.

  Numer kierunkowy banku dla wpłat dokonywanych z zagranicy:

  BIC (SWIFT): BPKOPLPW


  PROSIMY O POMOC, LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!!!

 

 

Zasady Postowania

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  
Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:07. Copyright © wszelkie prawa zastrzeżone 2002 - 2016 Molosy.pl | Mazeguy Smilies | theme CompleteVB

          Reklama: Dieta bezglutenowa Kopytka Placki ziemniaczane Kluski śląskie Jak zrobić omlet Śledzie Ciasto na pizze

          Ciasto na pierogi Karp smażony Dynia Bigos Ryba po grecku Barszcz czerwony Zakwas Karkówka z grilla Przepisy na grilla