Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Strona 4615 z 4617 PierwszyPierwszy ... 4514456445844604461046134614461546164617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 69 211 do 69 225 z 69249
    Hiper Gold Molosomaniak
    Zapisany
    Oct 2011

Domyślnie Odp: off - idiotyczne wątki

Jak nie ,jak tak!

bonżur

Mega Gold Molosomaniak mmiodek's Avatar
    Zapisany
    Oct 2003

Cytat Napisane przez mysior-sibaj Zobacz post
    bonżur
    Witaj - zmartwychwstałeś?! Co prawda nie te święta. Jakoś bardzo się ucieszyłem widząc Twój nick. Ale forum umiera. Chyba że cud?
    Pozdrawiam, mmiodek

co u ciebie????

Zapisany
    Oct 2003

Nie pamiętam kiedy o sobie pisałem. Odciążę ten wątek z moich wynurzeń, napiszę wiadomość prywatną.
    Pozdrawiam, mmiodek

Co za p e d a l s k i e forum,hodowców,madrych głów więcej jak w sejmie i lesie katyńskim razem wzięte a na proste pytanie nikt nie umie odpowiedzieć......kupował ktoś kiedyś szczenie z angielską metryką???
    Ostatnio edytowane przez mysior-sibaj : 07-01-17 o 19:27 Powód: błąd

Co za p e d a l s k i e forum,hodowców,madrych głów więcej jak w sejmie i lesie katyńskim razem wzięte a na proste pytanie nikt nie umie odpowiedzieć......kupował ktoś kiedyś szczenie z angielską metryką???
    Ale co ma orientacja seksualna piszących do kupowania szczeniaka?
    Jedziesz do hodowli, oglądasz, podpisujesz umowę, płacisz i już.
    Na wystawie jakieś jaja mogą być ale to przecież dla przeciętnego delikwenta co ma psy do towarzystwa impreza dla zabawy o ile w ogóle.

Junak ma ruski tatuaż i co z tego ma wynikać?

Ano ma.....orientacja seksualna ważna rzecz,zalewa nas era panów z brodami w marchewkowych spodniach w lurke którzy jedzą pieczywo bezglutenowe i nie słodzą kawy-nasuwa się stwierdzenie gejostwo tak ogólnie....gej jako zniewieściały facet chcący a nie mogący,widujesz takich napewno-nie lubie odwracam głowe,chciałbym żeby ich nie było,jak się da leje w pysk,czytając maj kamf mam ich przed oczami,jako tych po drugiej stronie.A rodowód i metryka ważna rzecz i moje pytanie dotyczy czy ktoś przerabial temat a nie czy kto co myśli na ten temat.

Zapisany
    Oct 2003

Piotrek - przeczytałem koledze w pracy kawałek twojego postu - ten o gejostwie i kolega; "już mi sie podoba, nie zakłada czasem jakiegoś koła, stowarzyszenia?". Tak że nie jesteś sam...
    Pozdrawiam, mmiodek

he he he

Zapisany
    Oct 2003

Kiedyś był wątek o psie z UK. Może dałoby się odnaleźć...
    Pozdrawiam, mmiodek

Właśnie grzebałem i jakoś znaleść nie mogłem....chodzi o to,że szczeniaki urodzone w polsce a ich rodzice mają angielskie rodowody przez co automatycznie są traktowane jak by przyjechały z u.k.

A rodowód i metryka ważna rzecz i moje pytanie dotyczy czy ktoś przerabial temat a nie czy kto co myśli na ten temat.
    Zadzwoń do ZKwP i się dopytaj, przecież to oni się najbardziej bawią w te metryki itp kłusy po klepowisku wykąpanych w pachnidłach workingów co to pływać nawet nie potrafią ...

ps
    Nie ma testu wykluczającego homoseksualizm więc uważaj z takimi teoriami bo się mogę czasem upowszechnić i nieprzyjemnie będzie jak ktoś powie że ty też ...

WG.mnie homoseksualiści nie są gorsi,lepsi,inni,mi przeszkadza każdego rodzaju moda . wychowałem się pośród klasy robotniczej9z czego jestem dumny) i na ogół wyglądający jak opisany wyżej jest nazywany p e d a ł e m,gejem,i nie chodzi tu o orientacje seksualną a o zachowanie i modny styl bycia.Mnie osobiscie to drażni,choć z wiekiem zaczyna mi przechodzić.Za moich czasów ogół nosił śliskie dresy i cwaniacke spojrzenie,teraz ogół wszystko załatwia smartfonem i nosi brode.moda i pęd jak koledzy z korpo doprowadza do tego,że wszyscy są tacy sami i przed wyrażeniem swojego zdania wolą usłyszeć zdanie kolegów i dopiero wtedy mają swoje.No JS co jak co ale tołstoj to z takiego pokolenia się nie wychowa.Bo coca cola rozpusci wszystkie emocje.

Ooo Mysiorku jak ja się stęskniłam !

Kiedy się widzimy na jakimś lanserskim pokazywaniu psów za ciężkie pieniądze kupionych?
    Sandra ,Amon ,Bruno[*] i Cecylia

Nie miłosierdzie, lecz sprawiedliwość jesteśmy winni zwierzętom.

Schopenhauer

Zasady Postowania