Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Domyślnie NOWY - preparat na stawy

Może kogoś zaciekawi,i się przyda(oby nie było potrzeby),na rynku jest nowy preparat na stawy produkcji USA,robiony przez weterynarzy.
    Ma bardzo ciekawy skład i co najważniejsze działa bardzo szybko
    CONQUER -tak sie nazywa jest w tabletkach o smaku wołowiny.Działa juz po kilku dniach od podania.Ma bardzo szerokie spektrum działania-przeciwbólowe,przeciwzapalne,regeneracyjne.
    Oprócz tradycyjnych składników typu Glucosamina,chondroityna,MSM,zawiera olej rybi (tran),owoc czarnej porzeczki,i co najważniejsze KWAS HIALULURONOWY,tego mój ulubiony do tej pory Arthroflex niestety nie zawierał.Ma małe dawkowanie psy do 25 kg 1 tabletka dziennie więcej niz 25 kg 2 tabletki dziennie(max).Na razie jest tylko na Allegro-niestety.
    Pomógł seniorowi ,bo już sam się nie podnosił z posłania,ale szczeniakowi daje Arthroflex póki co.

Domyślnie Odp: NOWY - preparat na stawy

Od jakiegoś czasu jest na rynku Cortaflex
    Jestem bardzo z niego zadowolona
    Też z kwasem hialuronowym ,w formie tabletek
    Kupowałam przez strone internetową
    Mój pies miał bóle wzrostowe-po kilku dniach było po problemie
    Jest wersja silniejsza alternatywa dla iniekcjii ale tylko na receptę

Domyślnie Odp: NOWY - preparat na stawy

Ja stosuje CONQUER od 5 miesięcy (u weta kupiłam) i musze powiedzieć, że jest dla mojego psa najlepszy. Pies ma zwyrodnenie stawu kolanowego i pomagana nam
    Od miesiąca nie dostawał (brak u weta) i bóle się pojawiły.

Zasady Postowania