Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Strona 1 z 16 123612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 227

Domyślnie Dogi do kalendarza

prosze Was bardzo ładnie wklejajcie zdjecia swoich slicznych psiaczkow zeby powstał kalendarz z dogami, na forum tyle pieknych zdjec a na kalendarz tak mało
    http://www.proanimals.net/

Domyślnie Odp: Dogi do kalendarza

Znalazłam ten wątek i fajnie bo nie będę zakładac kolejnego

Jest temat:
    Potrzebuję zdjęć dogów w dobrej rozdzielczości. Chcemy wydac kalendarz z dogami 12 stronnicowy.
    Chciałabym abyście włączyli się to tego pomysłu. Na forum jest mnóstwo osób które robią przepiękne zdjęcia dlaczego by ich nie wykorzystać w dobrym celu?

Jakich zdjęć potrzebuję?

Dobrych jakościowo. Nie chce zdjęć psów w pozach wystawowych- taki kupicie sobie w Klubie Doga. Z naszego kalendarza ma bić ciepło nawet w zimie!
    Fotki ze spacerów, szaleństw, z człowiekiem, mogą być z dziećmi ,ciepłe nastrojowe tak by czuć było że dog to przyjaciel. Dog solo lub dog w grupie.

Poprosilabym was o wklejanie tutaj zdjątek wybiorę później ok 20 i roześlę pv do tych osób które są autorami fot z prośbą o przesłanie mi ich na maila w pełnej rozdzielczości.

Kalendarze pojawiają się w sprzedaży ok wrześni października dlatego trzeba zająć się tym już teraz. Dochód oczywiście przekazany zostanie- na nasze dogi.

Pomożecie?

Pomożemy - niech no tylko naprawią mi komputer, na którym mam wszystkie foty. Myślę, że coś tam znajdę

Alicjo taką fotkę chcę na 100% bo ją kocham!
    Oczywiście jeśli się zgodzisz

To tez jest super choć nie wiem kto autorem i kto zacz na zdjęciu..
    Jak pomożecie rozwikłać zagadkę będę później pytac o zezwolenie

Na zdjęciu jest chyba Monika Corine Bene Te, a autorem jest Ola Ajronowa

Malwka a pamiętasz moze ktoś kiedyś wklejał takie zajefajne zdjęcie dziecka z dogiem na plaży...nie moge sobie dokładnie przypomnieć jak wyglądało ale dokładnie przypominam sobie wrażenie tego zdjęcia jego siłę oddziaływania..
    Ktoś kojarzy??

Wiecej mam w kompie, który tkwi w serwisie - jak oddadzą to będę miała.
    Szanuj swoje słowo
    Nie bierz niczego do siebie

Nie zakładaj niczego z góry

Rób wszystko najlepiej, jak potrafisz

www.hugowaferajna.pl

To jest fajniesze.
    Jeszce było dawno temu takie zdjęcie też od tyłu robione dziecko z dogiem nie pamietam szli czy siedzieli ale był zajefajny kontrast pomiędzy nimi, zachód słońca itd... Zebym tylko potrafiła sobie przypomnieć gdzie je widziałam...

moze takie Ci sie spodobaja

Paulina z Xeną z BW od 13.02.2010 i River of Roses Equus od 17.12.2010
    "Pies jest jedynym stworzeniem na Ziemi, które kocha Cię bardziej niż siebie samego." - Josh Billings

Znalazłam takie:

super! na kalendarz wymarzone

Moniq sama tego chciałaś
    Goti

Elan

Arkadiusz [']

Ivaszek [']

Lusia [']

stadnie

Aktywny Miłośnik Psów xamp's Avatar
    Zapisany
    Dec 2010

Najpiękniejsze doże fotki z cyklu "człowiek i dog" oraz "dziecko i dog" widziałam na blogu Pani, która ma Być Może Barbarzyńcę w Ogrodzie :
    http://pucek.blox.pl

Coś niesamowitego.

Cytat Napisane przez glutofia Zobacz post
    Malwka a pamiętasz moze ktoś kiedyś wklejał takie zajefajne zdjęcie dziecka z dogiem na plaży...nie moge sobie dokładnie przypomnieć jak wyglądało ale dokładnie przypominam sobie wrażenie tego zdjęcia jego siłę oddziaływania..
    Ktoś kojarzy??
    To było chyba zdjęcie Beci Być Może. Pojawiło się w którymś z kalendarzy klubowych.

Aktywny Miłośnik Psów xamp's Avatar
    Zapisany
    Dec 2010

to ta fotka? :

Strona 1 z 16 123612 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania