Psy i rasy psów to Forum Molosy.pl
Pokaż wyniki 1 do 12 z 12
    Młodszy Miłośnik Psów
    Zapisany
    Jan 2005

Lightbulb Znaleziona sunia Akita Amerykańska, Mastif Pirenejski sie znalazl!

Fizia ma 3,5 miesiąca, rasa: Akita Amerykańska. Campi ma ponad 8 lat, rasa: Mastif Pirenejski. Wczoraj tj.16.04.2008 ok godz. 15.30 zniknęły z kojca, w którym były zamknięte na czas naszej nieobecności w domu. Mieszkamy na trasie z Piaseczna do Tarczyna. Objechaliśmy okolicę, ale ślad po nich zupełnie zaginął. Dziękuję i do usłyszenia, Blanka Borowiec tel: 0-601-98-00-44 0-501-513-424

http://www.zaginely.za.pl/

Domyślnie

Witam....Po długich poszukiwaniach i paru bezsennych nocach, udało nam się odzyskac przy pomocy ludzi o wielkim sercu-jednego z naszych piesków - Mastifa Pirenejskiego. Campi przebywał w miejscowości oddalonej o ok. 25 km od miejsca naszego zamieszkania. Porzucono go tam już w dniu zaginięcia. Został wyrzucony z samochodu na trasie Piaseczno - Magdalenka. Przybłąkał się niemalze natychmiast do jednej z posesji, w której brama była non-stop otwarta. Właściciele dali ogłoszenie do internetu o znalezionym młodym bernardynie. Na ogłoszenie to trafiłam dzięki Korze. Ja z kolei szukając moich psów natrafiłam na ogłoszenie o poszukiwanym 6 miesięcznym bernardynie w okolicach Piaseczna. Skojarzyłam te 2 ogloszenia i chciałam pomóc. Ale wkrótce okazało się, ze znaleziony młody bernardyn był moim wiekowym 8 letnim mastifem pirenejskim.
    Kora - jeszcze raz dziękuję za naprowadzenie mnie na właściwy trop . Jesteś WIELKA !!!
    I tak dzięki ludziom dobrej woli udało nam sie odzyskać jednego z naszych piesków.
    NIESTETY los naszej szczeniaczki Akity Amerykańskiej o imieniu Fizia pozostaje nie znany. Nikt jej nie widział i nie mamy żadnych wieści na jej temat.
    Być może została z samochodzie, z którego został wyrzucony Campi. Zaginął pies - Fizia suczka, 3,5 miesieczny szczeniaczek rasy AKITA AMERYKAŃSKA - umaszczenie czarno-szare, uszy stojące, ogon zakręcony.
    Suczka w typie psów zaprzęgowych, podobna do czarnego husky, oczy brązowe.
    Waga 23 kg, wzrost w kłębie 50 cm.
    Suczka jest jeszcze w okresie kwarantanny po szczepieniach. Niedawno zaczęła wymieniać zęby, potrzebuje dobrej jakości karmy i suplementów aby prawidłowo sie rozwijać. Bardzo nam jej brakuje i martwimy się o nią.

Suczka posiada microchip: 985120032425993

Więcej informacji oraz zdjęcia znajdują sie pod adresem:

http://www.zaginely.za.pl/

Wciąż wierzę, że dzieki pomocy i zaangażowaniu ludzi o wielkim sercu uda nam sie ja jeszcze odnaleźć.
    BARDZO WYSKOKA NAGRODA ZA WSKAZANIE MIEJSCA PRZEBYWANIA FIZI !!!!!!!!!!!!!! Prosze POMÓŻCIE..Blanka

Domyślnie

Fizia na kilka dni przed zaginięciem:

Domyślnie

Tak się cieszę że mastif się odnalazł!!!! mam nadzieje, że i mała się w końcu znajdzie! Trzymam kciuki!

Profil adopcji ddb na NK-Zapraszamy do wysyłania zaproszeń:

Domyślnie

a jak to sie stalo, ze psy zostaly skradzione ?

przepraszam, ze pytam, ale niedlugo wyjezdzam na dzialke i musze byc ostrozna...

Mam nadziej, ze Fizia sie znajdzie, trzymam kciuki.
    Pozdrawiam,
    Ewusek

Domyślnie

Niestety nadal nie mamy żadnych wieści o Fizi. Żadnych informacji, nikt jej nie widział ....

Na stronie www. zaginely.za.pl umieściłam link do ogłoszenia gotowego do wydruku ( w formacie MS WORD).

Bardzo proszę każdego z Was o wydrukowanie choćby jednego takiego ogłoszenia i powieszenia go w najbliższej lecznicy weterynaryjnej lub przy kościele, szkole czy innym często odwiedzanym miejscu...

Domyślnie

Dzisiaj udało nam sie odnaleźć nasza suczkę !!! Dziękuje wszytskim za pomoc i zaangazowanie w poszukiwania. Odnalazla sie ok 250 km od miejsca naszegio zamieszkania. Osoby, ktore ja przygarnely znalazly moje ogloszenie w alegratka.pl

Pozdrawiam
    Blanka

Domyślnie

bibies,

to cudowne!!!!!!!!!Niesamowicie sie ciesze)))Caly czas tu zagladalam.
    No ale teraz to musisz psiaki na czas nieobecnosci zamykac w domu,zeby sie taka sytuacja nie powtorzyla.
    Nawet sobie nie wyobrazam jaka jestes szczesliwa teraz.Bardzo sie ciesze
    pozdrawiam
    Monika z Xarem,Felicją i Jessie

Domyślnie

Co za świetna wiadomość!!!! Nareszcie rodzina szczęśliwa i w komplecie!!! Nawet sobie nie wyobrażam jaka radość panuje u Was w domku!!! Buziaki dla psiaczków!!!

Profil adopcji ddb na NK-Zapraszamy do wysyłania zaproszeń:

Domyślnie

Blanka, super wiadomość

Doświadczony Molosomaniak
    Zapisany
    Jun 2006

Domyślnie

To prawie cud! Ktoś je musiał wywieźć bo jak taki maluch zawędrowałby tak daleko?

Doświadczony Molosomaniak betivor's Avatar
    Zapisany
    Nov 2006

Domyślnie

SUPER NIUSKI !!! CZASAMI WARTO WIERZYĆ W CUDA !!!

Zasady Postowania